Nadělujete pod stromeček všem svým blízkým? I zvířecím miláčkům? My taky! A děláme to s radostí. Co vašemu pejskovi nebo kočičce zrovna teď chybí? Není to třeba měkký pelíšek? Takový, který se vám bude dobře udržovat. Tak na ně pojďte mrknout.

Na místo,“ zavelíte často svému pejskovi. Jaké ale to jeho „místo“ je? Složená deka? Vypelichaná matrace? Opravdu si nezaslouží víc? Skvělý, pohodlný a dostatečně velký pelíšek, který ve vaší domácnosti nebude dělat ostudu? A nemusíte za něj utratit majlant.

Proč je pelíšek tak důležitý?

Pelíšky, boudy, matrace, deky nebo třeba iglú pro kočky a psy. Pelíšky jsou pro vaše zvířecí miláčky důležité. A přirozené. Když ještě psi a kočky nebyli domestikovaní, vytvářeli si ve volné přírodě své vlastní pelíšky. Psi se přirozeně stáčejí do klubíčka, nebo si „hňoucají“ tlapkou deku pod sebe, aby si přichystali pohodlné spaní.

Vlastní pelíšek jim rozhodně dodá pocit bezpečí, klidu a zázemí, který pro odpočinek po náročném výcviku nebo dlouhé procházce v lese potřebují. Jinak řečeno, vlastní pelíšek je důležitý pro psychickou pohodu pejsků i koček.

Jaké pelíšky si psi a kočky oblíbí?

Pelíšky pro psy a kočky můžou mít různé podoby: od klasické matrace přes pohodlné polštáře, deky, interiérové boudy nebo iglú pro psy. Pelíšky můžete vybírat nejen podle typu, ale také podle plemene (velikosti), podle barvy nebo podle značky. Oblíbené jsou například pelíšky Reedog, která patří ke špičkovým výrobcům.

Pelíšek pro psa Reedog

Reedog Pianki je útulný pelíšek pro psy, který je vyrobený z hnědé kvalitní látky typu cordory. Ta velmi dobře odolává škrábancům i nečistotám vašeho pejska. Pelíšek je stylový, proto dobře zapadne do vaší domácnosti – umístit ho bez studu můžete do předsíně, kuchyně i obýváku, prostě tam, kde s vámi má pejsek trávit čas. Pro odpočinek je samozřejmě lepší, když mu vyberete místo, kdo ho nikdo nebude rušit. Pelíšky od Reedogjsou vyráběné v různých velikostech, takže si vyberete i v případě, že máte malého pejska nebo naopak velké plemeno.

ZANECHTE KOMENTÁŘ